Polityka prywatności – Newsletter

Gromadzenie i wykorzystanie danych

 1. Otrzymywanie elektronicznego newslettera wymaga podania wyłącznie adresu e-mail. Do tego celu przeznaczony jest moduł NEWSLETTER dostępny na stronie Canformed.
 2. Podając swój adres email na stronie www.canformed.com wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w szczególności adresu poczty elektronicznej, przez Canformed Instytut Leczenia Medyczną Marihuaną’ będący administratorem danych.
 3. Pozyskiwane dane wykorzystywane są wyłącznie w celu obsługi korespondencji.
 4. Canformed dba o bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez Użytkowników, w szczególności poprzez stosowną ochronę tychże danych osobowych oraz ich zabezpieczenie przed dostępem osób nieuprawnionych.
 5. Administrator nie udostępnia przekazanych mu danych jakimkolwiek podmiotom trzecim.
 6. Adresy email będą przechowywane w bazie danych strony Canformed.
 7. Dane podawane są dobrowolnie, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymywanie newslettera.
 8. Subskrybent newslettera w każdym momencie ma możliwość rezygnacji z jego dalszego otrzymywania. W tym celu należy kliknąć w link zmiany ustawień subskrypcji będący nieodzownym elementem każdej wiadomości, a następnie po przekierowaniu kliknąć anuluj subskrypcję.
 9. W przypadku rezygnacji z Newslettera użytkownik otrzyma wiadomość potwierdzającą anulację subskrypcji.
 10. Dane będą wykorzystywane przez Canformed do rezygnacji z Newslettera.

Prawa Użytkownika

 1. Osoba, której dane dotyczą, ma:
  • prawo dostępu do treści swoich danych osobowych,
  • prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora.
 2. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: kontakt@canformed.com.
 3. Newsletter ten ma charakter informacyjny.
 4. Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.

Podstawa prawna

 1. Przetwarzanie danych następuje w celach prawnie usprawiedliwionych, realizowanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 2. Administratorem danych osobowych jest Canformed – Specjalistyczne Gabinety Lekarskie oraz Instytut Medycyny Konopnej.

Ograniczenia odpowiedzialności

 1. Newsletter Canformed może zawierać odnośniki (linki) do innych stron, zamieszczane dla wygody i wiadomości użytkownika. Canformed nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowane polityki prywatności. Ponadto za treści ewentualnych przekazów reklamowych odpowiada reklamodawca.

Zmiana polityki prywatności

 1. Canformed zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności. Nowa polityka prywatności obowiązuje użytkowników od momentu udostępnienia jej pod adresem www.canformed.com.
Scroll to Top