Instytut Medycyny Konopnej

Instytut Medycyny Konopnej CANFORMED tworzy zespół specjalistów przeszkolonych przez najwybitniejszych polskich lekarzy, którzy od wielu lat stosują produkty z marihuany medycznej w celach leczniczych. Wiedza naszych ekspertów na temat stosowanych produktów oraz doświadczenie w pracy z pacjentami zainteresowanymi tego typu kuracjami, pozwoliły nam stworzyć unikalną w skali kraju placówkę. CANFORMED świadczy usługi medyczne na światowym poziomie, zachowując najwyższe standardy etyczne.

Medyczne Konopie

Historia sięga ponad 5 tysięcy lat wstecz, kiedy to zaczęto stosować konopie w celach medycznych.
Sprawia to, że są one najstarszymi roślinami leczniczymi.

Medyczne konopie muszą być uprawiane według ustalonych norm,
a uprawy i uzyskane produkty poddawane są ścisłej kontroli jakości i testom właściwości.

W zależności od gatunku rośliny można wyizolować ponad 100 rodzajów kannabinoidów.
Można wyróżnić dwa najbardziej znane – THC i CBD.

Dostęp do Medycznych
Konopii w Polsce

Konopie Medyczne zawierające THC (substancja psychoaktywna) w Polsce dostępne są jedynie w aptekach, wydawane na podstawie prawidłowo wypisanej przez lekarza recepty. W naszej placówce można otrzymać spis aptek w regionie, które mają dostęp do suszu medycznego i realizują recepty chorych.

Oleje konopne, nie zawierające substancji psychoaktywnych, są ogólnodostępne i skategoryzowane jako suplement. Posiadamy w naszej placówce wyselekcjonowaną grupę produktów z tej kategorii o najwyższej jakości gwarantującą najlepsze efekty w terapiach.

Scroll to Top